Çeşme Çilingir Servisi

Çeşme Çilingir İsmail Usta olarak Çeşme Çilingir Servisi Hizmeti sunduk.

Kapıda mı Kaldınız? Anahtarınızı mı Kaybettiniz? Kasanızın Anahtarlarını mı Düşürdünüz? Aracınızın İçinde Anahtarınızı mı Unuttunuz? Otomobilinizin Anahtarını mı Çaldırdınız Yada Düşürdünüz? Dert Etmeyin!..

Çeşme de anahtar çilingir ve kapı açma işlerinde hedefimiz, müşterilerimizin sorunlarını en kısa zamanda çözmek, makul fiyatlarla tüm Çeşme halkına acil ve sınırsız kaliteli hizmet sunmaktır. Çeşme Çilingir İsmail Usta olarak sizlere tavsiyemiz güvenlik için ehliyetli firmalardan anahtar kilit ve çilingir hizmeti almanız. Kapınızı açtırmak için çağırdığınız anahtarcı çilingirlerin yetkisiz ve korsan olmamasına dikkat ediniz.

Cesme Cilingir Servisi

Çeşme Çilingir olarak sizlere hizmet sunan firmamız siz degerli hemşerilerinin 24 saat gece gündüz hizmetindedir. Bizlerde Çeşme çilingir olarak Çeşme ilinde yaşayan tüm hemşerilerimize kapı açma hizmeti sunmakta olup, Çeşme geneli tüm mahalle cadde ve sokaklarına 15 dakikada ulaşım sağlamaktayız. Ulaşım sağlamak için kullandıgımız araçlar navigasyonlu ve tam donanımlı olup hasarsız kapı açmak için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Firmamız sizlerin çilingir'e ihtiyaç duyacagınız her konuda sizlere yardımcı olmakta ve çelik kapı, ahşap kapı, demir kapı, garaj kapısı, amerikan kapı ve aklınıza gelebilecek tüm çilingir ihtiyaçlarınızı karşılamakta olup dilerseniz kilitlerinizide değiştirmektedir. Ayrıca firmamız çilingir meslegi konusunda teknolojiyi yakından takip etmekte ve en hasarsız kapı açmak için devamlı çalışmaktadır. Bizlere müşterilerin çogu zaman sorduğu soru kapım çekili kaldı veya kapının arkasında anahtarım kaldı kapımızı hasarsız açabilirmisiniz veya kapımın kilitini patlatmadan açıyormusunuz. Bizler kapılarınızı göbeklerinizi (barellerinizi) kırmadan açmaktayız ve sizleri bu sıkıntıdan kurtarmaktayız.

Firmamız ayrıca sizlere apartman kapılarında bulunan kapı itici (hidrolik) montaj bakım ve satışını yapmakta olup, aynı zamanda yine apartman kapılarını açmakta kullanılan otomat tabir edilen kapı açma mekanizmalarınızın satış montaj ve bakımını yapmaktadır. Çeşme Çilingir olarakta dükkanımız Çeşme ilinin merkez noktasında yer almakta olup tüm noktalara kolay ulaşım sağlamaktayız. Ayrıca çilingir ustalarımız işlerinde uzman ve sorunları çözmede profesyoneldir.

Kendimizden yaptığımız işlerden ve sattıgımız ürünlerden söz edecek olursak, dükkanımız Çeşme merkezde yer almakta ve müşterilerine hitap konusunda son derece gelişmiş bir dükkandır. Ayrıca firma olarak 25 yıllık esnaflık tecrübemiz ile müşterilerimizin sorunlarına çözümler getirmekte ve elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız. Dükkanımızda ayrıca anahtar kopyalama işlemleri yapmakta olup tüm ev anahtarınızın kopyalarınıda yapmaktayız.

Fiam Kilit

Güvenliğiniz için ikinci kilit olarak fiam anahtarlı kilidi tercih edebilirsiniz. Ahşap veya çelik kapılarda üst kilit, çivi anahtarlı kilit, emniyet kilifi fiam kapı kilidi olarak bilinene bu ürün kapınızda ikinci bir kilit olarak kullanılır. Fiam kilitler anahtar yapısından dolayı fiam anahtarlı kilit olarak bilinir. Sivri anahtarları sayesiyle kilit anahtar yuvasından açılır kapanır. Değişik bir anahtar sistemine sahiptir. Bu anahtar sistemini daha önce kullanmamış kişiler bu kilidin anahtarının kilide takılma uslubunu bilmedikleri için çoğu zaman kilidi açamaz ve hatta kapının kilitli kalmasını sağlarlar.

Emniyet Kilitleri

Emniyet kilitleri – fiam kilitleride anahtar kullanımı önemlidir. Anahtarın 4 ağızlı olarak üretildiği için herbir kısmı kilide girebilecek şekilde olsada ilk etapta anahtar zorlansada kilide ters girmez. Zamanla kullana kullana aşınan şifreler bir zamandan sonra anahtarın ters girmesine ve kilidin bozulabilmesine, kilitli kalmasına, açılmamasına ve anahtarın içinde sıkışıp kalmasına bile neden olabilmektedir. Bu yüzden Fiam emniyet kilitlerinizi emniyetinizi arttırmak için taktırdığınızda kullanımına dikkat ediniz.

Çeşme'de emniyet kilitleri, hırsız kilidi, ilave koruyucu sistemler ile kapı ve kilitlerinizi korumalı ve hırsızlara karşı açılamaz hale getirmek isterseniz firmamızdan yardım alabilirsiniz. 25 yılı aşkın süredir Anahtar, Kilit ve Çilingir üzerine hizmet vermekteyiz. Hırsıza karşı çıkartılmış olan kapı koruma sistemlerimizi kapılarınıza taktırarak artık sizde hırsız korkusundan kurtulabilirsiniz.

cesme cilingir

0 (536) 561 31 39

Hemen Çeşme Çilingir İsmail Usta'yı Arayın! 7/24 Çeşme'de Çilingir Hizmeti Veriyoruz!

Çeşme'de anahtarcı ve çilingir hizmeti sunan en iyi kurumsal kimliğe sahip çilingir firması olduğumuzu belirtiriz. Hizmetlerimiz 7/24 ve garantilidir. Kurumsal kimliğimiz nedeni ile açtırdığınız kapıyı bizim ile güvenede almış oluyorsunuz çünkü kimin kapınızı açtığını biliyor olacaksınız.

Çeşme Oto Çilingir

Oto çilingir hizmetimizi gece gündüz servis vermekte olup hasarsız ve çiziksiz işlem yapmaktayız. Aracınızın anahtarını kontakta veya koltuk üzerinde unutmanız durumunda cesme oto cilingir‘i arayınız.

0 (536) 561 31 39

Oto kilit açma hizmetimiz tüm Çeşme'de verilmektedir.

www.cesmecilingir.com

Çeşme Çilingir Hizmetlerimiz Referans İşlerimiz